Pie Face hra pro deti

Neohodnoceno
V této hře určitě nejde o to vyhrát! Zde jednouše VYHRAJ všichni - skvělou zábavu a nekonečné výbuchy smíchu. S dětmi, přáteli, na párty.
349 Kč
Skladem
Jistě jste již mnohokrát viděli jednu z nejoblíbenějších filmových scén - dortová válku. Létající dorty, krém a šlehačka na tvářích aktérů války - prostě velká sranda. Nyní tu máme pro Vás hru, ve které Můžete na vlastní kůži, tedy přesněji obličeji, poznat, jaké to je dostat zásah šlehačkou PŘÍMO do obličeje.
 
Zatočíte Ruletka, která Vám ukáže číslo - kolikrát musíte otočit spouštěcím mechanismem zařízení. Přitom však nevíte kdy Přesně se spustí. POKUD nedostanete šlehačkovou ránu do obličeje, získáte takový počet bodů, kolik ukazuje Ruletka. POKUD se mechanismus spustí, máte smůlu, ale alespoň sladkou, šlehačkovou, ale žádné body nezíská. Šlehačkou Můžete případech nahradit pěnou na holení, ta ale chutná o něco horší. :)
A Důležitý výpověď pro často opakovanou otázku - ručička ve hře je naschvál Konkávní ( "vydutá nahoru"), protože byly opakované nevhodné použití hry v zahraničí (někomu napadlo vkládat tam špendlíky a podobně). Takto se nesprávné použití komplikuje a stále se dá naložit šlehačka nebe houba s vodou.
Kód 471
Kategorie: Skladovky
Záruka: 2 roky